دکمه بازیکن استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دکمه: بازیکن استقلال استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری 7 فیلم بر پرده ، سینماها از 23 اسفند ماه نوروزی می‌شوند

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام اسامی فیلم‌های اکران نوروزی گفت: هفت فیلم تعیین شده است می‌توانند از چهارشنبه ۲۳ اسفندماه در سینماهای کشور اکران شوند.

7 فیلم بر پرده ، سینماها از 23 اسفند ماه نوروزی می‌شوند

سینماها از 23 اسفند ماه نوروزی می شوند / 7 فیلم بر پرده

عبارات مهم : نمایش

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام اسامی فیلم های اکران نوروزی گفت: هفت فیلم تعیین شده است می توانند از چهارشنبه ۲۳ اسفندماه در سینماهای کشور اکران شوند.

غلامرضا فرجی راجع به جلسه ۲۱ اسفندماه شورای صنفی نمایش که طبق نظر دست اندرکاران با اعضای قبلی این شورا برگزار شد به ایسنا گفت: در این جلسه قراردادها به ثبت رسید و فیلم های نوروزی می توانند از ۲۳ اسفندماه اکران شوند.

به گفته وی فیلم های «فیل شاه» در سرگروه آزادی، «به وقت شام» در سرگروه کورش، «مصادره» در سرگروه جوان، «لونه زنبور» در سرگروه ایران، «خرگیوش» در سرگروه زندگی، «لاتاری» در سرگروه استقلال و فیلم «فراری» به کارگردانی علیرضا داودنژاد در سرگروه ماندانا به نمایش درمی آیند.

7 فیلم بر پرده ، سینماها از 23 اسفند ماه نوروزی می‌شوند

فرجی همچنین در پاسخ به اینکه آیا این جلسه آخرین جلسه شورای صنفی نمایش در سال ۹۶ بوده و امکان برگزاری آن در هفته دیگر هم خواهد بود، گفت: جهت بهای بلیت قرار است وزارت ارشاد اعلام نظر کند که اگر نیاز باشد جلسه فوری به وسیله شورای صنفی نمایش برگزار خواهد شد چون به هر حال باید جهت فیلم ها حواله اکران صادر شود و تا فردا (22 اسفند ماه) قیمت بلیت ها باید مشخص شود.

او در پاسخ به اینکه وظیفه ادامه پخش فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» با از بین بردن سرگروه قدس چه می شود، گفت: در جلسه امروز صحبتی در این باره مطرح نشد و این موردی است که از طرف توزیع کننده فیلم باید پیگیری شود ولی قراردادی که به شورای صنفی نمایش ارائه شد بر این مبنا بود که به سرگروهش اعلام شده است بود که فیلم با آیین نامه تازه اکران می شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام اسامی فیلم‌های اکران نوروزی گفت: هفت فیلم تعیین شده است می‌توانند از چهارشنبه ۲۳ اسفندماه در سینماهای کشور اکران شوند.

فرجی در پاسخ به اینکه چه شد که دوباره با اعضای قبلی شورای صنفی نمایش و در شرایطی که آیین نامه شورای صنفی تازه ابلاغ شده است است،این جلسه تشکیل شد؟ گفت: این پرسش را من نباید پاسخ بدهم ولی تنها می توانم بگویم که از اعضای شورا دعوت کردند و قرارداد فیلم های نوروزی ثبت شد.

واژه های کلیدی: نمایش | نوروزی | اسفندماه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs